Ваша корзина пуста

Добавляйте понравившиеся товары в корзину. Перейти в меню все категории

Ігрова і неймовірна Asus ROG Chakram

Армія кіберспортсменів зростає неймовірними темпами і потребує надійної ігрової периферії, яка здатна задовольнити всі можливі потреби геймера! Командна гра потребує від кожного блискавичної реакції, координованість дій і рішучості, для інших поодинокий геймінг вимагає витривалості та індивідуальності.

Геймери дуже вибагливі до дрібниць та технологічного виконання «зброї» для кіберспорту. Сенсор, форма, вага, конструкція, наявність додаткових клавіш, підсвічування, ергономічність, надійність – це все має значення!

Неможливо підібрати ігрову мишку, яка влаштує більшість професійних геймерів на всі 100%, але є такі, які спроможні на максимум!

Asus ROG Chakram – це преміальна ігрова миша від Asus, яка має комбінований тип підключення до ПК, фірмові геймерські технології та інноваційні рішення. А саме - все те, що допоможе грати з максимальною віддачою і отримувати неймовірне задоволення від ігрового процесу.

Основні характеристики

Колір чорний
Призначення ігрова
Підключення комбіноване
Інтерфейси USB 2.0, Bluetooth, 2.4GHz
Роздільна здатність 100-16000 DPI
Сенсор оптичний
Швидкість відгуку USB 1000Hz
Живлення від USB або акумулятора
Підсвічування AURA Sync
Сумісність Windows
Розміри 132.7 x 76.6 x 42.8 мм
Вага 121.6 г

Комплект поставки

Так само, як і інші представники серії ROG, Chakram вражає не тільки в «середині», але і зовні! Модель має масивне пакування, виконане у фірмовому стилі з повною технічною інформацію. В комплектації маємо – мишу, спеціальний чохол для неї, керівництво користувача, перехідник для ресивера, фірмова наліпка з логотипом, додаткова кришка для розсіювання підсвічування логотипа, додаткові перемикачі для основних кнопок і ковпачки для джойстика.

Перше враження

Asus ROG Chakram виконана в максимально ергономічному геймерському стилі. Має додаткові дві кнопки та джойстик. Миша асиметрична і призначена для геймерів з середньо-великою долонею. Для великого  пальця є спеціальна підставка, яка допомагає впевнено користуватися додатковим функціоналом. Коліщатко з приємною на дотик гумовою накладкою. По обидві сторони корпусу рифлені насічки, які допомагають краще тримати мишу.

Шарнірний механізм основних кнопок забезпечує швидке спрацьовування з чітким тактильним відгуком.

Задня кришка на магнітному кріпленні – її легко зняти і отримати доступ до бездротового ресивера. Знизу маємо три кнопки – налаштування DPI, перемикач для вибору типу з’єднання  і кнопка PAIR (для підключення за допомогою Bluetooth).

І, звісно, фірмове кероване підсвічування логотипа на задній кришці, спереду під кнопками і коліщатка.

Інтерфейси

Ігрова миша Asus ROG Chakram має повний комплект інтерфейсів підключення до Вашого ПК – кабелем USB - USB Type C, Bluetooth і за допомогою ресиверу 2.4GHz.

Довжина кабелю – 1,8 метри. Він також потрібен для зарядки.

Бездротовий режим дозволяє користуватися мишкою з повним зарядом до 80 годин, але з вимкненим підсвічуванням. Якщо Вам зовсім не подобається використання дротів – виробник подбав про Вас і наділив ROG Chakram підтримкою бездротової зарядки (просто супер!).

15 хвилин підзарядки миші через роз'єм USB-C та порт USB 3.0 або USB 3.1 буде досить, щоб пропрацювала до 12 годин.

Налаштування

Якщо Вам подобається налаштовувати ігрову периферію на свій індивідуальний смак, то Вам сподобаються можливості персоналізації миші ROG Chakram. Перемикачі її основних кнопок і логотип можна замінювати іншими, а верхня панель і кнопки використовують магнітне кріплення, дозволяючи отримати доступ до внутрішніх компонентів без застосування інструментів.

Зміна чутливості миші ROG Chakram здійснюється «на льоту» одним з двох варіантів. Одиночне натискання на кнопку чутливості буде по черзі встановлювати один з чотирьох стандартних рівнів дозволу сенсора. Якщо ж утримувати цю кнопку натиснутою, то дозвіл сенсора можна вибирати вільно, просто повертаючи коліщатко миші.

Для миші ROG Chakram пропонується зручне програмне забезпечення Armoury II, за допомогою якого можна налаштувати її на свій смак: вказати параметри сенсора, задати візуальні ефекти підсвічування Aura, відрегулювати джойстик, запрограмувати кнопки і т.д. Також в ньому доступні дані апаратного моніторингу, що виводяться прямо під час гри.

Висновки

Ігрова миша Asus ROG Chakram здатна задовольнити потреби більшості геймерів! Дизайн на висоті! Корпус напівмодульний з використанням магнітних кріплень, виконаний дуже якісно, люфт відсутній. Великий ресурс роботи знімних перемикачів Omron. Є три варіанти підключення на будь-які випадки - USB, Bluetooth, 2.4GHz. Ергономічна і масивна (можливо деяким користувачам прийдеться звикати до ваги). Підсвічування приємне.

Миша повністю портативна - підтримка бездротової зарядки врятує в екстремальній ситуації, коли Ви без кабелю. Додаткові кнопки та програмне забезпечення здатні налаштувати ROG Chakram спеціально для Вас.

30 / 09 / 2021