Ваша корзина пуста

Добавляйте понравившиеся товары в корзину. Перейти в меню все категории

PocketBook 632 - флагманський і найтехнологічніший рідер!

PocketBook 632 отримав екран E Ink самого останнього покоління Carta з роздільною здатністю 1448 х 1072 пікселі. У моделі є підсвічування дисплея з можливістю регулювання колірної температури.

Підсвічування може бути різних кольорів - від білого до яскраво-помаранчевого. Є й проміжні варіанти: жовтуватий, жовтий світло-помаранчевий і так далі. Теплі відтінки підсвічування не дратують очі і менше збуджують нервову систему. Так що при читанні перед сном слід робити підсвічування саме жовте або помаранчеве.

PocketBook 632 здатний змінювати колір автоматично: з кожною наступною годиною протягом дня світло стає все тепліше і тепліше, щоб до ночі бути помаранчевим.

Максимально швидкий і самий автономний

У PocketBook 632 використовується процесор з двома обчислювальними ядрами. За рахунок цього швидкість роботи пристрою зросла приблизно в два рази в порівнянні з моделями попереднього покоління (наприклад, PocketBook 631 Plus). Відкриття «важких» файлів (наприклад, PDF 100 Мб) займає не 10 секунд, як раніше, а не більше 5 секунд. Більш того, за рахунок використання нового процесора вдалося оптимізувати час автономної роботи. PocketBook 632 необхідно заряджати не раз на місяць, як будь-які інші рідери, а раз в два місяці. Вісім тижнів без підзарядки! Рекорд автономності серед усіх рідерів будь-яких виробників.

Маса додаткових можливостей

Словники з можливістю перекладу виділеного пальцем слова - вкрай корисний інструмент для тих, хто вивчає іноземну мову, читаючи літературу мовою оригіналу.

Синхронізація книг по Dropbox, електронній пошті і сервісу PocketBook Sync - тобто без підключення рідера до комп'ютера: книги завантажуються через Wi-Fi (хоча кабель, звичайно, теж підтримується і входить в комплект поставки). А ще в PocketBook 632 є браузер, ігри та багато іншого. Плюс - майже півтора десятка налаштувань для тексту - найширше поле експериментів для вимогливого бібліофіла.

Сервіс PocketBook Cloud дозволяє синхронізувати колекцію книг, закладки та позиції читання між рідером і додатками PocketBook для читання електронних книг, доступними для мобільних пристроїв під управлінням iOS і Android. Почали читати книгу на PocketBook 632, продовжили на смартфоні або планшеті з того місця, де зупинилися на рідері, а потім знову повернулися до читання на PocketBook 632. Таким чином, читати можна не тільки там, куди ви можете взяти з собою рідер, а взагалі всюди. У тому числі стоячи в маршрутці або сидячи в офісі.

Відкриває будь-які книги

Як і всі інші моделі PocketBook, PocketBook 632 здатна відкрити практично будь-яку електронну книгу. Підтримуються 18 форматів - максимум серед усіх рідерів будь-яких виробників. Ніякої метушні з конвертерами, ніяких розчарувань через те, що ваш новенький рідер не може відкрити бажану книжку.

Екран E Ink - повна безпека для зору

На відміну від кольорових екранів смартфонів і планшетів, дисплеї E Ink візуально не відрізняються від звичайного паперу. Читати з рідера можна годинами безперервно - очі практично не втомляться, а зір не «сяде» з часом.

Екрани E Ink абсолютно не вицвітають на сонці і не блікуют.

Рідер споживає мізерно мало енергії - завдяки цьому пристрій потрібно заряджати приблизно раз на місяць за умови читання по дві-три години в день. Для порівняння: смартфон зазвичай проситься до розетки раз в один-два дні, планшет - і того частіше.

Інші електронні книги PocketBook

Код товара 183956

БрендPocketBook

ЦветGrey

Диагональ дисплея8"

Разрешение дисплея1872 х 1404

Тип матрицыE-Ink Carta

Объем RAM1Gb

Объем накопителя16Gb

Расширение памятиMicroSD (до 16 Gb)

LED подсветкаесть

Передача данныхWi-Fi

Срок гарантии12

Код товара 208400

БрендPocketBook

Срок гарантии12

Код товара 208403

БрендPocketBook

Срок гарантии12

Код товара 211532

БрендPocketBook

Срок гарантии12

18 / 02 / 2021