Ваша корзина пуста

Добавляйте понравившиеся товары в корзину. Перейти в меню все категории

SSD Samsung 980 PCIe 3.0 NVMe M.2

З 24 березня до 11 квітня поточного року отримай знижку на нову серію SSD Samsung 980 PCIe 3.0 NVMe M.2!*

Код товара 219819

БрендSamsung

Форм-факторM.2

Тип дискаSSD

Скорость записи1300 MB/s

Объем накопителя250Gb

Тип памятиMLC

ИнтерфейсPCI-E x4

Срок гарантии60

Код товара 219820

БрендSamsung

Форм-факторM.2

Тип дискаSSD

Скорость чтения3100 MB/s

Скорость записи2600 MB/s

Объем накопителя500Gb

Тип памятиMLC

ИнтерфейсPCI-E x4

Срок гарантии60

Код товара 220584

БрендSamsung

Форм-факторM.2

Тип дискаSSD

Скорость чтения3500 MB/s

Скорость записи3000 MB/s

Объем накопителя1Tb

Тип памятиMLC

ИнтерфейсPCI-E x4

Срок гарантии60

Переходьте на неймовірні швидкості NVMe

Настав час максимально розкрити потенціал вашого комп’ютера за допомогою накопичувача моделі 980. Якщо потрібна додаткова потужність в іграх чи обробка важкої графіки без затримок, розумним вибором стане модель 980 завдяки видатній продуктивності твердотільного накопичувача, що підкріплена інтерфейсом NVMe та технологією PCIe 3.0.

Він просто переповнений швидкістю

Скористайтеся нею. Модель 980 поєднує практично всі переваги PCIe 3.0 у швидкості завдяки технології HMB та дивовижній ефективності NVMe. Відмова від використання DRAM-буфера забезпечує унікальні переваги й дає змогу досягати карколомних швидкостей послідовного зчитування/запису, що сягають 3500/3000 Мб/с і в 6 разів перевищують швидкість SSD-накопичувачів стандарту SATA.

Продовжуйте в режимі повної потужності

Дозвольте вашому SSD-накопичувачу постійно працювати на піку можливостей зі стабільно високою продуктивністю за допомогою режиму повної потужності. Увімкніть його за допомогою програмного забезпечення Samsung Magician, щоб завжди підтримувати свій SSD-накопичувач в активному режимі. Миттєво повертайтеся до інтенсивної роботи з великими файлами, ігор з важкою графікою чи просто до нормального використання комп’ютера.

Створений для довгих дистанцій

З SSD-накопичувачем, що просто створений для тривалої експлуатації, ваші файли будуть у безпеці. На додачу до ресурсу, що сягає 600 TBW, та обмеженої гарантії терміном 5 років, оптимізована витривалість 980-ї моделі спирається на перевірену часом надійність, яку забезпечують власні рішення Samsung — від надсучасного контролера до пам’яті типу V-NAND й актуальної версії вбудованого програмного забезпечення.

Надійне терморегулювання

Високопродуктивні SSD зазвичай потребують високоефективного терморегулювання. Для стабільної роботи корпус 980 вкрито нікелем, який допомагає управляти нагріванням контролера й сприяє ефективному терморегулюванню чипа NAND за допомогою розсіювача тепла.

Найкраща у світі флеш-пам’ять

Відкрийте для себе найкращі показники роботи й надійність від найкращого з 2003 року у світі бренду флеш-пам’яті. Усе вбудоване програмне забезпечення та компоненти, зокрема відомі у світі DRAM і NAND від Samsung, розробляються самою компанією. Так забезпечується комплексна інтеграція та якість, якій ви можете довіряти.

*Знижка активна при замовленні на сайті

24 / 03 / 2021