Меню
м. Запоріжжя, просп. Маяковського ,4
м. Запоріжжя, просп. Маяковського ,4
Телефони: 050 014 02 44 067 497 45 74
Пн-Пт: з 9 до 19
Сб: з 10 до 15
Нд: вихідний
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Подбай про безпеку!


До IP камер карта пам'яті в подарунок!


Питання безпеки зараз актуально як ніколи! Універсальні камери відомих брендів Dahua, IMOU та Ezviz допоможуть вам подбати про безпеку дому та всіх його мешканців.

Хочете знати, чи все в порядку з вашою дитиною або чи не нашкодила від суму собачка? Камера IMOU IPC-A42P-D легко встановлюється, має високу якість зображення та можливість обертатись на 355° та нахилятись, завдяки чому буде зручно стежити за дитиною. Також камера має вбудований динамік та мікрофон для можливості спілкування.

А на камеру IMOU IPC-C22EP-A можна придбати чохол, який буде красиво виглядати в дитячій кімнаті.

Рідко відвідуєте дачу та хочете бути в курсі, чи все окей? IP камера Ezviz CS-C1HC з вбудованим Wi-FI та слотом під Micro-SD для зберігання відео, та можливістю видати якісне зображення навіть вночі, і звісно функція детекції рухів. Якщо хтось залізе в будинок, камера негайно сповістить вас в додатку.

А якщо у вас постійно велика кількість людей за якими необхідно стежити та розпізнавати, тоді потрібна IP камера Dahua DH-IPC-K42P. Технологія Deep Learning дозволяє розпізнавати та зберігати в пам'яті до 10 000 осіб та поділити їх на 5 категорій.

Звісно зображення з цих камер ви можете транслювати в режимі online на свій смартфон, що спрощує вам життя та збільшує швидкість отримання даних.

Посилання на додатки в App Store:

  1. Завантажити додаток для камери IMOU
  2. Завантажити додаток для камери Ezviz
  3. Завантажити додаток для камери Dahua

Посилання на додатки в Google Play:

  1. Завантажити додаток для камери IMOU
  2. Завантажити додаток для камери Ezviz
  3. Завантажити додаток для камери Dahua
Супутні товари