Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Заказать звонок

Праска Vitek VT-8320

Праска Vitek VT-8320 (233007)

Код Товара: 233007

Код скопійовано

Отзывы: (0)
Немає в наявності

Характеристики:

Производитель: Vitek
Вертикальне відпарювання: є
Колір: White/Blue
Об'єм резервуару для води: 400 мл
Паровий удар: 160 г/хв
Подання пари: є
(смотреть все)

Праска Vitek VT-8320 White/Blue, 2600W, підошва UniCera, регульована подача пари, об'єм резервуара для води 400 г, вертикальне відпарювання

Праска Vitek VT-8320 зроблена у форматі сучасної зручної техніки, яка адаптована для акуратного прасування та забезпечення комфорту при використанні. Однією з особливостей моделі стала наявність двошарової підошви UniCera, яка виготовлена ​​з кераміки. Вона забезпечує надшвидке та легке ковзання платформи по тканині, тим самим дозволяючи позбутися заломів на її поверхні, докладаючи для цього мінімум зусиль.

Паровий удар та стабільний потік
Подача пари в представленій прасці здійснюється двома режимами: паровим ударом (160 г/хв) та постійним стабільним потоком (40 г/хв). Використовуючи такий підхід, ви зможете проводити безконтактне прасування, тим самим не ризикуючи травмувати особливо чутливі делікатні матеріали.

Система самоочищення праски
Опція самоочищення дозволить вам швидко та якісно позбутися забруднень усередині порожнини техніки, застосувавши воду та високу температуру. Після того, як ви побачите, що праска готова до очищення, необхідно проводити натискання на кнопку Self-Clean, яка під досить високим тиском виводитиме з перфорацій залишки накипу, ворсу та ін.

Протикапельний механізм
Одна з функцій, які значно полегшують використання праски, особливо парового режиму – це опція «Стоп-крапля». Вона представлена ​​у форматі гнучкої пластини всередині, яка не розгинається доти, доки вода не досягне кондиції пари. Тільки тоді пластина дає доступ до перфорацій, випускаючи назовні гарячі струмені газоподібної води.

Довгий мережевий кабель
Провід для підключення до мережі має довжину 2 метри. Цього достатньо, щоб зручно гладити, активно маневруючи праскою так, як цього вимагає ситуація.

Основні характеристики [Праски]
Вертикальне відпарювання
є
Колір
White/Blue
Об'єм резервуару для води
400 мл
Паровий удар
160 г/хв
Подання пари
є
Потужність
2600 Вт
Тип
праска
Отзывы
0 / 5
средний рейтинг товара
0
0
0
0
0
Нет отзывов о данном товаре. Станьте первым, оставьте свой отзыв.

Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.

0 грн