Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Про компанію

Компанія Microtron працює з 2003 року і є одним з найбільших оптових складів на території Південно-Східної України. Microtron - команда професіоналів у своїй галузі. Ми - досвідчений партнер у світі комп'ютерної техніки та комплектуючих, ноутбуків, оргтехніки, цифрової фото- аудіо- та відеотехніки, побутової техніки, супутникового обладнання та аксесуарів.

Ми напряму співпрацюємо з відомими виробниками, використовуємо відпрацьовані схеми доставки, розробили програму лояльності для покупців і для оптових дилерів. Ми продовжуємо активно розвиватися і прагнемо бути максимально корисними і зручними для наших клієнтів!

Широкий асортимент

Ми постійно нарощуємо асортимент товарів, послуг і утримуємо максимально низькі ціни при максимальному асортименті. Наш інтернет-магазин розрахований як на роздрібних покупців, так і на корпоративних, державних і оптових клієнтів.

Низькі ціни / Програма лояльності

Ми пропонуємо товар за розумними цінами. Тільки пряме співробітництво з виробниками і з дистриб'юторами, тільки адекватні ціни без фантастичних «накруток». Ми розробили програму лояльності. Бонуси і знижки поширюються як на оптових покупців, так і на роздрібних. Більше інформації ви можете отримати в розділі Акції та спеціальні пропозиції на нашому сайті.

Відомі бренди

Наша компанія є дилером провідних компаній-виробників, таких як A4Tech, Acer, AMD, Asus, Barva, Bloody, Canon, D-link, Epson, Genius, Gigabyte, HP, Intel, LG, Logitech, MSI, Mustek, Sony, Sven, Xerox, та багатьох інших.

Власний склад

Всі товари зберігаються на власному складі, що дозволяє клієнтам бути впевненими в їх наявності, а нам - оперативно доставляти покупцям.

Служба підтримки / Гарантія

Виникли питання? Звертайтесь до менеджерів з відділу продажів або до менеджерів сервісного центру, які із задоволенням Вам допоможуть!

Більшість товарів супроводжуються гарантією від виробника. З умовами гарантійного обслуговування, післягарантійного обслуговування і повернення товару Ви можете ознайомитися в розділі Сервісний центр на нашому сайті.

Оплата і доставка

Для зручності ми раді запропонувати Вам відразу декілька варіантів оплати:

- готівковий розрахунок;

- безготівковій розрахунок;

- банківський переказ.

Ми здійснюємо доставку по всій території України. Якщо товар є в наявності, то він буде відправлений у день покупки. Більше інформації Ви зможете отримати в розділі "Оплата і доставка" на нашому сайті.

Запрошуємо за покупками! Звертайтеся до нас і переконайтеся особисто, що купувати на Microtron.ua швидко, вигідно і зручно!