Меню
м. Запоріжжя, просп. Маяковського ,4
м. Запоріжжя, просп. Маяковського ,4
Телефони: 050 014 02 44 067 497 45 74
Пн-Пт: з 9 до 19
Сб: з 10 до 15
Нд: вихідний
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Модулі для комутаторів

Модуль MikroTik S-RJ01, RJ45, 100m
0
в наявності
Модуль MikroTik S-RJ01, RJ45, 100m..
1 230 грн
Модуль TP-LINK TL-SM321A SFP, 1x1000BaseBX, WDM, 10km, SM, LC, TX-1550nm/RX-1310nm
0
в наявності
Модуль TP-LINK TL-SM321A SFP, 1x1000BaseBX, WDM, 10km, SM, LC, TX-1550nm/RX-1310nm..
847 грн
Модуль TP-LINK TL-SM311LS SFP, 1x1000BaseLX, SM, 20 км, LC
0
в наявності
Модуль TP-LINK TL-SM311LS SFP, 1x1000BaseLX, SM, 20 км, LC..
565 грн
Модуль SFP SFP-1.25G-20KM-RX
0
в наявності
Модуль SFP SFP-1.25G-20KM-RX, одномодовий, 1.25 Гб/с, 1310/1550nm, RX, ESD, 20 км..
2 021 грн
Модуль TP-LINK TL-SM321B SFP, 1x1000BaseBX, WDM, 10km, SM, LC, TX-1310nm/RX-1550nm
0
в наявності
Модуль TP-LINK TL-SM321B SFP, 1x1000BaseBX, WDM, 10km, SM, LC, TX-1310nm/RX-1550nm..
593 грн
Модуль SFP SFP-1.25G-20KM-TX
0
в наявності
Модуль SFP SFP-1.25G-20KM-TX, одномодовий, 1.25 Гб/с, ESD, 20 км..
2 021 грн
Модуль SFP SFP-155M-20KM
0
в наявності
Модуль SFP SFP-155M-20KM, одномодовий, 1.25 Гб/с, 1310 нм, ESD, 20 км..
1 074 грн
Модуль Ubiquiti UF-SM-1G-S, одномодовий, 1xLC, 1310/1550 nm, 3 км
0
в наявності
Модуль Ubiquiti UF-SM-1G-S, одномодовий, 1xLC, 1310/1550 nm, 3 км..
1 015 грн
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S, одномодовий, TX 1270-1330 nm, RX 1330-1270 nm
0
в наявності
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S, одномодовий, TX 1270-1330 nm, RX 1330-1270 nm..
6 864 грн
Модуль MikroTik S-3553LC20D, 1xLC, 1310/1550 нм, 20km, SM, SFP
0
в наявності
Модуль MikroTik S-3553LC20D, 1xLC, 1310/1550 нм, 20km, SM, SFP..
2 628 грн
Модуль D-Link DEM-311GT SFP, 1x1000BaseSX MM, 550m, LC
0
в наявності
Модуль D-Link DEM-311GT SFP, 1x1000BaseSX MM, 550m, LC..
777 грн
Модуль D-Link DEM-310GT SFP, 1x1000BaseLX SM, SM, 10Km, LC
0
в наявності
Модуль D-Link DEM-310GT SFP, 1x1000BaseLX SM, SM, 10Km, LC..
706 грн
Модуль SFP Dahua DH-PFT3960
0
в наявності
Модуль SFP Dahua DH-PFT3960, одномодовий, 1.25 Гб/с, 1310/1550nm, LC, 20 км..
1 599 грн
Модуль D-Link DEM-330T/10KM SFP, 1x1000Base BX-D, WDM, SM, 10Km, DDM
0
в наявності
Модуль D-Link DEM-330T/10KM SFP, 1x1000Base BX-D, WDM, SM, 10Km, DDM..
765 грн
Модуль Ubiquiti UF-MM-10G, багатомодовий, 2xLC, 850 nm, 0.3 км
0
в наявності
Модуль Ubiquiti UF-MM-10G, багатомодовий, 2xLC, 850 nm, 0.3 км..
1 686 грн
Модуль TP-LINK TL-SM311LM SFP, 1x1000BaseLX, MM, 550m, LC
0
в наявності
Модуль TP-LINK TL-SM311LM SFP, 1x1000BaseLX, MM, 550m, LC..
699 грн
Модуль MikroTik S-55DLC80D, 1xLC, 1550 нм, 80km, SM, SFP
0
в наявності
Модуль MikroTik S-55DLC80D, 1xLC, 1550 нм, 80km, SM, SFP..
1 318 грн
Модуль Ubiquiti UF-MM-1G, 2xLC, багатомодовий, 550m, 851 hm
0
в наявності
Модуль Ubiquiti UF-MM-1G, 2xLC, багатомодовий, 550m, 851 hm..
738 грн
Модуль SFP Dahua DH-PFT3970
0
в наявності
Модуль SFP Dahua DH-PFT3970, одномодовий, 1.25 Гб/с, 1310/1550nm, 20 км..
2 337 грн
Модуль MikroTik S-31DLC20D, 1xLC, 1310 нм, 20km, SM, SFP
0
в наявності
Модуль MikroTik S-31DLC20D, 1xLC, 1310 нм, 20km, SM, SFP..
1 025 грн
Модуль MikroTik S+RJ10, RJ45, 200m
0
в наявності
Модуль MikroTik S+RJ10, RJ45, 200m..
2 314 грн
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G, одномодовий, 2xLC, 1310 nm, 10 km
0
в наявності
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G, одномодовий, 2xLC, 1310 nm, 10 km..
3 883 грн
Модуль NGpon SFP 1.25G WDM 3km SC  Tx1310 DDM
0
Нет в наличии
Модуль NGpon SFP 1.25G WDM 3km SC Tx1310 DDM..
331 грн
Модуль Merlion 1550nm SFP, 1x1000Base, SC WDM, 3Km, DDM TX1310/RX1550
0
Нет в наличии
Модуль Merlion 1550nm SFP, 1x1000Base, SC WDM, 3Km, DDM TX1310/RX1550..
248 грн
Модулі для комутаторів