Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Модулі для комутаторів

Модуль MikroTik S-3553LC20D, 1xLC, 1310/1550 нм, 20km, SM, SFP
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1550 нм Тип конектора: LC Тип оптоволокна: SM Формат: SFP
2 757 грн
Модуль TP-LINK TL-SM321B SFP, 1x1000BaseBX, WDM, 10km, SM, LC, TX-1310nm/RX-1550nm
0
в наявності
Дальність передачі: 10 км Довжина хвилі: 1550 нм Тип конектора: LC Тип оптоволокна: SM Формат: SFP
749 грн
Модуль TP-LINK TL-SM321A SFP, 1x1000BaseBX, WDM, 10km, SM, LC, TX-1550nm/RX-1310nm
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1550 нм Тип конектора: LC Тип оптоволокна: SM Формат: SFP
999 грн
Модуль TP-LINK TL-SM311LS SFP, 1x1000BaseLX, SM, 20 км, LC
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Тип конектора: LC Тип оптоволокна: SM Формат: SFP
749 грн
Модуль TP-LINK TL-SM311LM SFP, 1x1000BaseLX, MM, 550m, LC
0
в наявності
Дальність передачі: 550 м Довжина хвилі: 850 нм Тип конектора: LC Тип оптоволокна: MM Формат: SFP
899 грн
Модуль SFP SFP-155M-20KM
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Керування: некерований Матеріал корпусу: пластик, метал Тип оптоволокна: SM
525 грн
Модуль SFP SFP-1.25G-20KM-TX
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Керування: некерований Матеріал корпусу: метал Тип оптоволокна: SM Формат: SFP
1 117 грн
Модуль SFP SFP-1.25G-20KM-RX
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Керування: некерований Матеріал корпусу: пластик, метал Тип оптоволокна: SM
1 117 грн
Модуль SFP RCI 1G, 20km, SC, Tx1310nm, SC (SFP-WDM-SM-0220AD)
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Тип конектора: SC Тип оптоволокна: SM Формат: SFP
562 грн
Модуль MikroTik S-RJ01, RJ45, 100m
0
в наявності
Дальність передачі: 100 м Формат: SFP Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с
1 156 грн
Модуль MikroTik S-55DLC80D, 1xLC, 1550 нм, 80km, SM, SFP
0
в наявності
Дальність передачі: 80 км Довжина хвилі: 1550 нм Тип конектора: LC Тип оптоволокна: SM Формат: SFP
1 145 грн
Модуль MikroTik S-31DLC20D, 1xLC, 1310 нм, 20km, SM, SFP
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Тип конектора: LC Тип оптоволокна: SM Формат: SFP
887 грн
Модуль D-Link DEM-311GT SFP, 1x1000BaseSX MM, 550m, LC
0
в наявності
Дальність передачі: 550 м Довжина хвилі: 850 нм Тип конектора: LC Формат: SFP Швидкість передачі: 1 Гбіт/с
1 042 грн
Модуль Ubiquiti UF-SM-1G-S, одномодовий, 1xLC, 1310/1550 nm, 3 км
0
Немає в наявності
Дальність передачі: 3 км Довжина хвилі: 1550 нм Тип конектора: LC Тип оптоволокна: SM Формат: SFP
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G-S, одномодовий, TX 1270-1330 nm, RX 1330-1270 nm
0
Немає в наявності
Дальність передачі: 10 км Довжина хвилі: 1330 нм Тип конектора: LC Тип оптоволокна: SM Формат: SFP+
Модуль Ubiquiti UF-SM-10G, одномодовий, 2xLC, 1310 nm, 10 km
0
Немає в наявності
Дальність передачі: 10 км Довжина хвилі: 1310 нм Тип конектора: 2xLC Тип оптоволокна: SM Формат: SFP+
Модуль Ubiquiti UF-MM-1G, 2xLC, багатомодовий, 550m, 851 hm
0
Немає в наявності
Дальність передачі: 550 м Довжина хвилі: 850 нм Тип конектора: 2xLC Тип оптоволокна: MM
Модуль Ubiquiti UF-MM-10G, багатомодовий, 2xLC, 850 nm, 0.3 км
0
Немає в наявності
Дальність передачі: 300 м Довжина хвилі: 850 нм Тип конектора: 2xLC Тип оптоволокна: MM Швидкість передачі: 10 Гбіт/с
Модуль TP-LINK TL-SM5110-SR, 1хSFP+, LC/UPC, 850 нм
0
Немає в наявності
Дальність передачі: 300 м Довжина хвилі: 850 нм Тип конектора: LC Тип оптоволокна: SM Формат: SFP+
Модуль Step4Net SFPd-03-1550-WDM-SC (DS159484)
0
Немає в наявності
Модулі для комутаторів