Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Медіаконвертори

Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Тип конектора: SC Тип оптоволокна: SM Швидкість передачі: 1 Гбіт/с
745 грн
PoE адаптер 2E PowerLink PSE801, Black, 2xRJ45 10/100Mbps, 30 Вт (2E-PSE801)
0
в наявності
Кількість LAN: 2 Потужність: 30 Вт Швидкість LAN/WAN: до 100 MB/s
379 грн
Медіаконвертер UOF7301E-POE
0
в наявності
Кількість LAN: 1 Порти SFP: 1 Потужність: 30 Вт Швидкість LAN/WAN: до 100 MB/s
1 653 грн
Медіаконвертер TP-LINK TL-FC311B-20, TX:1310 нм/RX:1550 нм, SM, 20 km, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 3 Вт Тип конектора: SC
1 249 грн
Медіаконвертер TP-LINK TL-FC311B-2, TX:1310 нм/RX:1550 нм, SM, 2 km, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 2 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 3 Вт Тип конектора: SC
1 119 грн
Медіаконвертер TP-LINK TL-FC311A-20, TX:1550 нм/RX:1310 нм, SM, 20 km, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 3 Вт Тип конектора: SC
1 299 грн
Медіаконвертер TP-LINK TL-FC311A-2, TX: 1550 нм/RX: 1310 нм, SM, 2 km, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 2 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 3 Вт Тип конектора: SC
1 119 грн
Медіаконвертер TP-LINK TL-FC111B-20, TX: 1310 нм/RX: 1550 нм, SM, 20 km, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 3 Вт Тип конектора: SC
799 грн
Медіаконвертер TP-LINK TL-FC111A-20, TX: 1550 нм/RX: 1310 нм, SM, 20 km, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 3 Вт Тип конектора: SC
799 грн
Медіаконвертер TP-LINK MC220L
0
в наявності
Кількість LAN: 1 Порти SFP: 1 Потужність: 2 Вт Швидкість LAN/WAN: до 1000 MB/s
947 грн
Медіаконвертер TP-LINK MC210CS, 1GEBase-TX-1GEBase-FX, SM, 20 км, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 1.8 Вт Тип конектора: 2хSC
1 799 грн
Медіаконвертер TP-LINK MC200CM, 1GEBase-TX-1GEBase-FX, MM, 0.5km, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 550 м Довжина хвилі: 850 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 1.6 Вт Тип оптоволокна: MM
1 799 грн
Медіаконвертер TP-LINK MC112CS
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 1.8 Вт Швидкість LAN/WAN: до 100 MB/s
1 119 грн
Медіаконвертер TP-LINK MC111CS
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 2.49 Вт Тип конектора: SC
1 119 грн
Медіаконвертер TP-LINK MC110CS, 100Base-TX-100Base-FX, SM, 20km, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 20 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 2.5 Вт Тип конектора: SC
1 549 грн
Медіаконвертер TP-LINK MC100CM
0
в наявності
Довжина хвилі: 1310 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 2.4 Вт Тип конектора: SC Швидкість LAN/WAN: до 100 MB/s
1 549 грн
Медіаконвертер Mikrotik RBFTC11, 1хRJ45 (1000Mbit/s), 1xSFP, одномодове / багатомодове
0
в наявності
Кількість LAN: 1 Порти SFP: 1 Потужність: 3 Вт Швидкість LAN/WAN: до 1000 MB/s Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с
2 024 грн
Медіаконвертер D-Link DMC-810SC
0
в наявності
Дальність передачі: 10 км Довжина хвилі: 1310 нм Кількість LAN: 1 Потужність: 12 Вт Тип конектора: SC
4 199 грн
Медіаконвертер D-Link DMC-700SC, 1xGE-1GBaseSX, MM 550м, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 550 м Довжина хвилі: 850 нм Кількість LAN: 1 Порти SFP: 1 Тип конектора: SC
3 902 грн
Медіаконвертер D-Link DMC-1910T, 1xGE-1GBaseLX WDM (ТХ 1550нм, RX 1310нм), SM 15km, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 15 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість LAN: 1 Порти SFP: 1 Тип конектора: SC
8 150 грн
Медіаконвертер D-Link DMC-1910R, 1xGE-1GBaseLX WDM (Тx1310, Rx1550), SM 15km, SC
0
в наявності
Дальність передачі: 15 км Довжина хвилі: 1550 нм Кількість LAN: 1 Тип конектора: SC Тип оптоволокна: SM
5 301 грн
PoE інжектор Ubiquiti U-POE-AT
0
в наявності
Кількість LAN: 2 Потужність: 30 Вт Швидкість LAN/WAN: до 1000 MB/s
686 грн
Медіаконвертори