Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Digitus

Шафа серверна, настінна, 9U, 10
0
в наявності
Тип: шафа серверна
4 620 грн
Шафа серверна, настінна, 7U, 19
0
в наявності
Тип: шафа серверна
3 777 грн
Шафа серверна, настінна, 6U, 10
0
в наявності
Тип: шафа серверна
4 327 грн
Подовжувач USB 2.0 по кручений парі Digitus, Black, 2 шт, до 45 метрів (DA-70139-2)
0
в наявності
Колір: Black Тип: подовжувач
899 грн
Телефонний кабель Digitus, Black, 4-х житловий, CCA, AWG26, 100 м (AK-460700-100-S)
0
в наявності
Довжина кабелю: 100 м Колір: Black
833 грн
Спліттер HDMI 3x1, Digitus, Black, 4K, 3D, 3x HDMI (In) / 1x HDMI (Out), пульт ДК (DS-45316)
0
в наявності
HDMI: 3 Інтерфейс виходу: HDMI Інтерфейс входу: HDMI Колір: Black
2 383 грн
Розетка з’єднувальна для RJ45 (мама <-> мама), Grey, Digitus, STP (DN-93901)
0
в наявності
Кількість портів: 1 Колір: Grey Тип: розетка сполучна
110 грн
Розетка для модулів Keystone, Gray, Digitus, IP44 (DN-93844-OD)
0
в наявності
Колір: Grey
1 224 грн
Розетка RJ45 (мережева), 2-портова UTP, біла, 5E категорія, Digitus (DN-9002-N)
0
в наявності
Кількість портів: 2 Колір: White Тип: розетка мережева
271 грн
Патч-панель Digitus, 8 портів, Desktop, Cat.6, STP, Black (DN-91608SD)
0
в наявності
Кількість портів: 8 Категорія: Cat.6 Колір: Black Тип: патч-панелі
984 грн
Патч-панель 24 порту, 19
0
в наявності
Кількість портів: 24 Категорія: Cat.6 Колір: Black Тип: патч-панелі
3 488 грн
Патч-панель 50 портів, 19
0
в наявності
Колір: Black Тип: патч-панелі
2 648 грн
Патч-панель 24 порту, 19
0
в наявності
Кількість портів: 24 Категорія: Cat.6a Колір: White
3 912 грн
Патч-панель 24 порту, 19
0
в наявності
Кількість портів: 24 Категорія: Cat.6 Колір: White Тип: патч-панелі
2 432 грн
Патч-панель 24 порту, 19
0
в наявності
Кількість портів: 24 Категорія: Cat.5e Колір: Black Тип: патч-панелі
1 340 грн
Патч-панель 12 портів, 10
0
в наявності
Кількість портів: 12 Категорія: Cat.6 Колір: Black
1 421 грн
Патч-панель (рама) 24 порту, 19
0
в наявності
Кількість портів: 24 Категорія: Cat.6a Колір: Black Тип: патч-панелі
800 грн
Патч-корд оптичний, 3 м, 3 мм (9/125 мм), SC-SC, Yellow, дуплекс, LSOH, Digitus (DK-2922-03)
0
в наявності
Довжина кабелю: 3 м Колір: Yellow Конектор: SC-SC
215 грн
Патч-корд оптичний, 3 м, 3 мм (9/125 мм), SC-LC, Yellow, дуплекс, LSOH, Digitus (DK-2932-03)
0
в наявності
Довжина кабелю: 3 м Колір: Yellow Конектор: SC-LC
215 грн
Патч-корд оптичний, 20 м, 3 мм (50/125 мм), LC-LC, Blue, дуплекс, LSOH, Digitus (DK-2533-20/3)
0
в наявності
Довжина кабелю: 20 м Колір: Blue Конектор: LC-LC
603 грн
Патч-корд оптичний, 2 м, 3 мм (9/125 мм), LC-LC, Yellow, дуплекс, LSOH, Digitus (DK-2933-02)
0
в наявності
Довжина кабелю: 2 м Колір: Yellow Конектор: LC-LC
206 грн
Патч-корд оптичний, 15 м, 3 мм (50/125 мм), LC-LC, Blue, дуплекс, LSOH, Digitus (DK-2533-15/3)
0
в наявності
Довжина кабелю: 15 м Колір: Blue Конектор: LC-LC
503 грн