Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Конструктор LEGO для дітей


Конструктор LEGO — це не тільки розвиваючі іграшки, які діти збирають самостійно. Він для багатьох став об'єктом колекціонування. Компанія LEGO є безсумнівним лідером на світовому ринку розвиваючих іграшок, регулярно пропонуючи нові види тематичних конструкторів.

LEGO буде цікавим для дітей в будь-якому віці, починаючи з півтора років. Для самих маленьких є LEGO Duplo, яка складається з більш великих цеглинок і чоловічків, ніж в серіях для діток старшого віку. Серію склали такі категорії: тварини, транспорт і інші.


У п'ятирічному віці у дітей більш розвинена моторика рук, тому LEGO пропонує для них конструктори з великою кількістю дрібних деталей, виготовлених з пластика, тканини і гуми. Така різноманітність дає можливість дитині створювати деталізовані композиції, які завжди можна переробити. Кожен новий конструктор розширює горизонти дитячої фантазії, даруючи їй безмежний простір для творчості.


Знайомство з технікою і механікою можна починати разом з серіями Лего, призначеними для дітей семирічного віку. Можна купити LEGO TECHNIC - в них крім традиційних деталей представлені елементи, які «працюють»: пружини, ремені, шестерні, осі і ін. До більшості конструкторів цієї серії можна підключити електромотор.


Дітям старше 9 років будуть цікаві великі і більш складні конструктори, збирати які можна разом з батьками. Найскладнішим конструктором Лего є збірка справжнього програмованого робота. 

Всі матеріали, які застосовуються при створенні конструкторів Лего - екологічно безпечні, без присутності клею. Для кожного віку призначені відповідні розміри деталей і їх кількість. Колірна палітра конструкторів Лего, попри періодичні зміни, залишається незмінною. Чоловічки завжди жовтого кольору, деталі виконуються в зеленому, білому, чорному, синьому і червоному кольорах.

Різноманітність серій LEGO не залишить байдужим жодну дитину. Якщо хлопчики віддають перевагу класичним серії (наприклад, CITY), в яких можна вибудовувати міста з повною інфраструктурою і місцевим населенням, то для дівчаток відмінним вибором стане LEGO Friends "Будинок Стефані".

Купити LEGO Castle - значить поринути в світ піших і кінних лицарів, драконів, середньовічних замків. Відправитися на пошуки скарбів на кораблі піратів можна разом з конструкторами серії Pirates.

Популярність анімованих героїв дала поштовх розвитку таких серій, як Legends of Chima і Ninjago. А знаменита космічна сага "Зоряні війни" разом з серією Star Wars занурить у світ джедаїв і нових космічних пригод.

конструктор, LEGO