Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Molex

Модуль Keystone RJ45, UTP, Cat.6, Molex (KSJ-00033-02)
0
в наявності
Кількість портів: 1 Категорія: Cat.6 Колір: White Тип: модулі
170 грн
Модуль Keystone RJ45, UTP, Cat.6, Black, Molex (KSJ-00087-04)
0
в наявності
Кількість портів: 1 Категорія: Cat.6 Колір: Black Тип: модулі
220 грн
Модуль Keystone RJ45, UTP, 5E, Molex (KSJ-00032-02)
0
в наявності
Кількість портів: 1 Категорія: Cat.5e Колір: White Тип: модулі
164 грн
Патч-корд оптичний, 3 м, SM 9/125 мм, LC-SC, Yellow, дуплекс, LSZH, Molex (91.9L.872.00300)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 3 м Колір: Yellow Конектор: SC-LC Тип кабелю: SM 9/125 мм
2 054 грн
Патч-корд оптичний, 3 м, SM 9/125 мм, LC-LC, Yellow, дуплекс, LSZH, Molex (91.LL.872.00100)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 3 м Колір: Yellow Конектор: LC-LC Тип кабелю: SM 9/125 мм
1 860 грн
Патч-корд оптичний, 2 м, SM 9/125 мм, LC-SC, Yellow, дуплекс, LSZH, Molex (91.9L.872.00200)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 2 м Колір: Yellow Конектор: SC-LC Тип кабелю: SM 9/125 мм
1 613 грн
Патч-корд 5 м, S/FTP, Grey, Molex, литий, RJ45, кат.6a, мідь (PCD-07004-0E)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 5 м Категорія: Cat.6a Колір: Grey Конектор: RJ45 Тип кабелю: S/FTP
0 грн
Патч-корд 5 м, FTP, Grey, Molex, литий, RJ45, кат.6, мідь (PCD-04009-0E)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 5 м Категорія: Cat.6 Колір: Grey Конектор: RJ45 Тип кабелю: FTP
1 016 грн
Патч-корд 3 м, FTP, Grey, Molex, литий, RJ45, кат.6, мідь (PCD-04005-0E)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 3 м Категорія: Cat.6 Колір: Grey Конектор: RJ45 Тип кабелю: FTP
706 грн
Патч-корд 3 м, FTP, Blue, Molex, литий, RJ45, кат.5e, мідь (PCD-03005-0H)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 3 м Категорія: Cat.5e Колір: Blue Конектор: RJ45 Тип кабелю: FTP
410 грн
Патч-корд 2 м, S/FTP, Yellow, Molex, литий, RJ45, кат.6a, мідь (PCD-07001-0K)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 2 м Категорія: Cat.6a Колір: Yellow Конектор: RJ45 Тип кабелю: S/FTP
747 грн
Патч-корд 2 м, S/FTP, Grey, Molex, литий, RJ45, кат.6a, мідь (PCD-07001-0E)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 2 м Категорія: Cat.6a Колір: Grey Конектор: RJ45 Тип кабелю: S/FTP
739 грн
Патч-корд 2 м, FTP, Grey, Molex, литий, RJ45, кат.6, мідь (PCD-04003-0E)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 2 м Категорія: Cat.6 Колір: Grey Конектор: RJ45 Тип кабелю: FTP
585 грн
Патч-корд 1 м, S/FTP, Grey, Molex, литий, RJ45, кат.6a, мідь (PCD-07000-0E)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 1 м Категорія: Cat.6a Колір: Grey Конектор: RJ45 Тип кабелю: S/FTP
525 грн
Патч-корд 1 м, FTP, Grey, Molex, литий, RJ45, кат.6, мідь (PCD-04001-0E)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 1 м Категорія: Cat.6 Колір: Grey Конектор: RJ45 Тип кабелю: FTP
404 грн
Кабель UTP, Cu (мідь), для внутрішньої прокладки, 4x2x0,57 мм, Molex, Cat.6, 500 м (CAA-00184)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 500 м Екранування: неекранований Кількість жил: 4x2x0.57 мм Матеріал провідника: Сu (мідь) Призначення: для внутрішнього прокладання
17 900 грн
Кабель UTP, Cu (мідь), для внутрішньої прокладки, 4x2x0,51 мм, Molex, бухта 305 м (CAA-00184)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 305 м Екранування: неекранований Кількість жил: 4x2x0.51 мм Матеріал провідника: Сu (мідь) Призначення: для внутрішнього прокладання
6 600 грн
Кабель UTP, Cu (мідь), для внутрішньої прокладки, 4x2x0,51 мм, Molex, бухта 305 м (39.A0360)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 305 м Екранування: неекранований Кількість жил: 4x2x0.51 мм Матеріал провідника: Сu (мідь) Призначення: для внутрішнього прокладання
5 650 грн
Кабель UTP, Cu (мідь), для внутрішньої прокладки, 4x2x0,51 мм, Molex, бухта 305 м (39-504-PS)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 305 м Екранування: неекранований Кількість жил: 4x2x0.51 мм Матеріал провідника: Сu (мідь) Призначення: для внутрішнього прокладання
9 026 грн
Кабель UTP, Cu (мідь), для внутрішньої прокладки, 4x2x0,51 мм, Molex, бухта 305 м (39-504-5E)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 305 м Екранування: неекранований Кількість жил: 4x2x0.51 мм Матеріал провідника: Сu (мідь) Призначення: для внутрішнього прокладання
10 830 грн
Кабель U/FTP, Cu (мідь), для внутрішньої прокладки, 2x2x0,51 мм, Molex, бухта 500 м (CAA-0322L-VL)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 500 м Екранування: екранований Кількість жил: 2x2x0.51 мм Категорія: Cat.6a Матеріал провідника: Сu (мідь)
29 200 грн
Кабель FTP, Cu (мідь), для внутрішньої прокладки, 4x2x0,51 мм, Molex, бухта 305 м (39A-504-LS)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 305 м Екранування: екранований Кількість жил: 4x2x0.51 мм Матеріал провідника: Сu (мідь) Призначення: для внутрішнього прокладання
13 120 грн
Кабель FTP, Cu (мідь), для внутрішньої прокладки, 4x2x0,51 мм, Molex, бухта 305 м (39A-504-FT)
0
Немає в наявності
Довжина кабелю: 305 м Екранування: екранований Кількість жил: 4x2x0.51 мм Матеріал провідника: Сu (мідь) Призначення: для внутрішнього прокладання
8 200 грн