Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Огляд комп'ютерного стола ALmordor E140G Black, Gaming Desk

Computer desk ALmordor E140G Black

Раніше комп'ютерні столи відверто страждали від двох речей: застарілого зовнішнього виду, та відсутності необхідного функціонала. Користувачам ПК доводилось обирати поміж звичайними столами, які за своєю сутністю не сумісні з комп'ютерами та комп'ютерними моделями, що зроблені відверто невдало. До комп'ютерного стола є свої вимоги. Тут треба враховувати, що саме буде встановлено на столі. Це насамперед системний блок, монітор, периферія, додаткові аксесуари. Також цей простір використовується для навчання, роботи, хобі. Враховуються і питання сумісності з інтер'єром в домі. Обираючи комп'ютерний стіл ALmordor, легко змінити своє звичне уявлення про подібні вироби, їх вигляд та можливості. Це дійсно модель теперішнього та майбутнього. Комп'ютерний стіл для геймерів E140G Black, Gaming Desk можна придбати на Microton.

Вимоги до сучасних комп'ютерних столів

Тут треба поставити себе на місце стандартного користувача комп'ютера і проаналізувати його дії. Сучасні ПК достатньо великі, габаритні та важкі, тому буває складно знайти достатньо місця під їх розташування. Типовою проблемою є неможливість організувати кабель-менеджмент, швидко налаштувати положення по висоті. Існують і проблеми швидкого зносу столів, особливо, дешевих. Рішення купити комп'ютерний стіл ALmordor є логічним, бо дана модель закриває усі перераховані питання.

Комп'ютерний стіл ALmordor E140G Black, Gaming Desk не є звичайною моделлю. Раніше виробники виділяли під системний блок окремий відсік, і це рішення створювало на практиці багато проблем:

 1. Несумісність розмірів системного блоку та відсіку.
 2. Складність з протягненням обов'язкових комунікацій.
 3. Незручності при безпосередній роботі, коли треба щось швидко під'єднати до задньої панелі, дістатись до внутрішніх частин системи.

Дизайнерський комп'ютерний стіл E140G є гібридом. Він поєднує одночасно стіл та корпус системного блоку. Це безпрецедентне рішення, що сумісне з сучасними материнськими платами формату EATX / ATX / Micro ATX. Є і три заводські вентилятори. Це умови для створення геймерського ПК з відповідними потужними відеокартами. Хоча простору для маневру користувача тут достатньо. В моделі присутня опція встановлення СВО з шириною радіатора до 360 мм. Жорстких обмежень практично нема, і все упирається лише в фантазію користувача, його запитів та фінансових можливостей. Купити комп'ютерний стіл ALmordor варто тим, хто цінує свободу своїх рішень і дій.

Зовнішній вигляд стола ALmordor

Сучасний комп'ютерний стіл може використовуватись у декількох сценаріях:

 1. Використання виключно для приватних потреб у себе вдома.
 2. Застосування у складі ігрових студій або подібних об'єктів.
 3. Придбання столу під потреби стрімера.

В усіх випадках логічно купити комп'ютерний стіл у стилістиці хай-тек. Характерними ознаками є використання монохромних кольорів, чіткі форми, метал, пластик та скло у якості основних матеріалів. Наявність красивого і стильного стола, у поєднанні з різноманітними девайсами та неоновою підсвіткою, створює приємну атмосферу у приміщенні. Такий сучасний стіл для робочого місця має власну підсвітку ARGB, що тільки додає бонусних балів подібному аксесуару.

Переваги швидкого налаштування по висоті

Придбати комп'ютерний стіл ALmordor геймери чи звичайні користувачі бажають найчастіше для класичної роботи за офісним кріслом, у сидячому положенні. І для довгої роботи за ПК, треба створити усі умови, щоб тіло не боліло, а монітор був у найбільш вигідному положенні для зору. Налаштувати стіл для геймінгу ALmordor дуже просто і не вимагає зусиль. Завдяки наявності двох потужних моторів, виконується плавний підйом чи опускання панелі. Шуму при цьому не спостерігається. Користувачам пропонується одразу три положення:

 1. Сидяче положення. Це проміжок між 72 то 80 см.
 2. Стояче положення у двох варіантах. Це між 80 і 90 см та 90 та 120 см.

Computer desk E140

Комп'ютерний стіл з регулюванням висоти вигідно виділяється серед інших альтернатив своєю універсальністю. Працювати за ним однаково комфортно як у кріслі, так й знаходячись у стоячому положенні. Обраних три рівні висоти, між 72 і 120 см, можна запам'ятати та обирати через натискання однієї кнопки. Працювати стоячи можна, наприклад, для тих же стримерів, коментаторів класичного спорту чи кіберспортивних змагань. У будь-якому положенні, стіл зберігає свою початкову стійкість, відповідно, за вартісну техніку переживати не треба.

Наявність зручного доступу до усіх роз'ємів

Характерна проблема застарілих, непродуманих або просто несучасних комп'ютерних столів – небажання виробників думати, чого саме потребує користувач ПК. Недостатньо того, щоб системний блок просто відповідав розмірам ніші у столі. Біля ПК завжди багато додаткових проводів і не тільки аксесуарів. Все це треба кудись вмикати. Підібратись до задньої панелі системного блоку не завжди зручно. Купляти додаткові кабелі-подовжучачі не хочеться, та і погано, коли навколо робочого простору переплутані проводи. Ергономічний комп'ютерний стіл вирішить дану проблему.

Комп'ютерний стіл ALmordor є декілька зручних хабів. Мова іде про універсальні роз'єми USB 3.0, куди можна підключати зовнішні накопичувачі, мобільні телефони, планшети, акустичні системи та інші корисні аксесуари. Усе це виробники додали на передню сторону стільниці. Там же можна знайти кнопки керування підсвіткою. Для зручного користування ПК є хаб для заряджання окремих девайсів, сумісних з роз'ємами Type-C, Type-A та Wireless Charge. Проблеми під'єднати монітор чи додаткову периферію не буде, бо виробники попіклувались про виділення спеціальних зручних отворів.

Опції кастомізаціі робочого столу

Подібний інтерактивний стіл для геймерів вражає своїми можливостями змінення конфігурації. Окрім корегування по висоті, є змога самостійно обирати налаштування поміж сімома постійними кольорами підсвітки та декількома форматами переходів з одного кольору в інший. Комп'ютерний стіл з регулюванням висоти дає змогу перетворити робочий стіл на будь-який патерн:

 1. Виключно робочий простір, де є стандартний ПК і монітор, набір колонок, принтер.
 2. Простір для геймера, де потрібна вже ігрова конфігурація ПК, великий монітор, ігрова клавіатура та гарнітура. Поряд можна розставити свої мобільні гаджети, користуючись і панеллю для бездротового заряджання.
 3. Простір для активного стрімера. Там обов'язковою умовою є встановлення та інтеграція декількох моніторів, щоб було зручно вести трансляцію, читати чат, обробляти донати та інше.

Комп'ютерний стіл для ігор і роботи є розумним придбанням, здатним покращити робочі чи ігрові процеси.

Довговічність столу

Виробники чітко розуміють, хто саме може сидіти за таким столом – активні, не завжди стримані геймери. Після невдалої гри або після важкого дня іноді хочеться вдарити по столу. Також не варто відкидати і інші варіанти пошкоджень столу – можуть випадково впасти важкі предмети, є фактор домашньої тварини, дитини й так далі. Але даний стіл для стрімінгу та геймінгу практично невразливий.  Основним матеріалом даного столу виступає гартоване скло, з товщиною в 4 мм. Воно є стійким до ударів, має властивість переносити контакт с хімічними речовинами. Наявна ніша для системного блока виступає у якості захисника проти потрапляння туди вологи, пилу чи інших проблемних факторів. Комп'ютерний стіл з RGB підсвіткою ALmordor є дуже практичним з наступних причин:

 1. Мінімальна вірогідність пошкодження.
 2. Можливість очищення за допомогою хімічних засобів.
 3. Покриття, з якої легко видаляти відбитки.

Можливість здивувати своєю збіркою ПК

Якщо раніше навіть найкрутіші ПК, з потужною відеокартою, системою охолодження та іншими передовими комплектуючими було складно якось презентувати, то зараз ситуація кардинально змінилась. Завдяки прозорим корпусам, кастомізатори використовують однакові по стилю материнські плати, планки оперативної пам'яті, кулера, відеокарти, а потім самі роблять їх візуальну модернізацію. У кожного елемента системі є підсвітка, особливо гарно виглядають сучасні системи охолодження водяного типу. Комп'ютерний стіл моделі ALmordor E140G Black, дозволяює демонструвати усі цікаві внутрішні частини ПК безпосередньо під час роботи.

Kompiuternyi stil E140G Black

В цьому є сенс не тільки з точки зору візуальної складової та можливості додатково підкреслити свій статус, стилістику приміщення. На прикладі того ж водяного охолодження, дуже важливо вчасно помітити та виправити якийсь дефект. Прозора панель дозволяє спостерігати за роботою ПК в живому часі, відповідно, завжди буде можливість оперативно зреагувати на порушення. Проблеми з тим, щоб поставити у себе вдома інтерактивний стіл для геймерів не буде. Покупці можуть як сами зібрати необхідну конфігурацію ПК, так і проконсультуватись з приводу цього питання з менеджерами Microtron.

Як замовити стіл ALmordor E140G Black, Gaming Desk?

Більш предметно дізнатись про модель даного комп'ютерного столу, про характеристики, зовнішній вигляд, сумісність з форматами материнських плат, можна тут.  Наприклад, потенційний покупець дізнається, що прозорий короб під системний блок сучасного ігрового комп'ютера здатен поглинати шум, і він буде менше ніж 59dB. Максимально допустимим навантаженням, з урахуванням встановленої техніки, складає ліміт у 80 кг. Цього достатньо для сучасного комп'ютера разом с монітором та іншими додатковими аксесуарами.

Якщо ви бажаєте придбати комп'ютерний стіл ALmordor E140G Black, з доставкою у ваше місто або через самовивіз, то є сенс попередньо обговорити, чи підходить ваш комп'ютер для того, щоб поставити системний блок в нішу. Доступним форм-фактором материнської плати є E-ATX, ATX, MicroATX, але це ще не все. Є всього шість місць для вентиляторів. По три місця виділено зверху та знизу, і це вентилятори формату 120x120. Довжина встановленої відеокарти обмежується 370 мм. Також радіатор водяного охолодження повинен вписуватись у рамки 360 мм, а висота кулера повітряного охолодження має не перевищувати 135 мм.

Взагалі, ця модель комп'ютерного столу явно розрахована саме на аудиторію активних геймерів, які мають відповідні станції. Проте можливість поставити туди передову конфігурацію персонального комп'ютера для сучасних відеоігор або для роботи з тяжкими програмами має альтернативи. Зручність стола дозволяє займатись своїми справами через ноутбуки, хоча тут будуть нівелюватись можливість користуватись панелями з популярними роз'ємами. У будь-якому випадку, ви можете порадитись на рахунок купівлі даної моделі комп'ютерного столу з менеджерами інтернет-магазину Microtron, дізнатись про умови доставки, гарантійного обслуговування чи попередньо обговорити інші актуальні питання.

Рекомендовані товари
Схожі статті
30.11.2022
Монітори з матрицями IPS і TN. Чому віддати перевагу залежно від задач?
Монітори з матрицями IPS і TN. Чому віддати перевагу залежно від задач?
При виборі монітора важливо звертати увагу на тип матриці!..