Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Рейтинг кращих генераторів електроенергії

Задумуються над вибором електрогенератора тоді, коли покладатися на загальні мережі неможливо. Сидіти годинами без телевізора, без запущеного холодильника, пральної машини дуже складно. Вихід є – треба подивитись на топ генераторів та обрати модель під конкретну сферу застосування та під бюджет. Рекомендується насамперед звертати увагу на можливості генератора, а не на назву бренда. В каталозі магазину Microtron є кожний пристрій, що потрапив в топ генераторів для дома. 

Основні правила вибору генератора

Перед тим, як дивитись на рейтинг генераторів для дому, треба зрозуміти як саме оцінюються дані пристрої. Обирати їх треба поступово, проходячи по кожному пункту:

  1. Є питання потужності, тобто треба порахувати свої електроприлади, визначити їх сумарну потужність, а далі продумати сценарії їхнього застосування. Деяка техніка працює практично безперервно, а деяка вмикається періодично. Коефіцієнт пускового струму означає, скільки потужності треба для старту конкретного приладу в домі. 
  2. Паливо обирається від задач та від начальних умов, наприклад, доступності АЗС. Топ виробників генераторів обов'язково роблять бензинові моделі, які відносно дешеві та легкі. Але вони довго не працюють, та роблять один 1 кВт за досить високою ціною. Дизельні моделі дорожче, але можуть працювати нон-стоп. 
  3. Конкретно для квартири, для офісу чи для медичних закладів обираються інверторні моделі. Це невеликі, тихі генератори.

Знайти інформацію про формат роботи, витрати палива генератора на 3 квт корисно, але недостатньо. Тому що треба підібрати кількість фаз, систему пуску – це може бути ручний, електро- та автозапуск. 

Рейтинг моделей за потужністю

Робити вибірку виключно за ресурсом не дуже ефективно, бо топ бензинових генераторів не покаже об'єктивної картини. Краще описувати моделі за потужністю.

Топ генераторів 1 КВт

Бензиновий генератор 2E BS1500, Black/Orange є моделлю для підтримки роботи холодильника, для того, щоб закрити домашні чи робочі справи на короткому проміжку часу. Серед переваг виділяється наявність модуля AVR, що підтримує напругу у 230 В. Для зручності можна користуватись індикатором рівня палива. Є захист, який автоматично вимикає мотор при відсутності палива. Запуск є електронним. 

Топ генераторів 3 КВт

Вартих уваги моделей тут більше, бо це найбільш збалансована категорія. Купити генератор на 3 КВт можна, обираючи серед наступних моделей:

  1. Бензиновий генератор Black&Decker BXGNP3000E має зручні колеса для транспортування, якщо пристрій купуютьдля застосування в різних містах. На одній заправці генератор пропрацює приблизно 10 годин, що доволі багато. Доданий аналоговий вольтметр. Альтернатор має мідну обмотку. Користувачам доступні одразу дві розетки на 220 В.
  2. Бензиновий генератор Erdmann ER 9500 рекомендується для застосування вдома чи в офісі. Присутній сучасний регулятор напруги, датчик поточного рівня палива. Пуск проводиться механічним чином. Місткість бака складає 15 літрів. Також користувачам доступний зручний вольтметр для контролю поточного стану роботи. 
  3. Бензиновий генератор Karcher PGG 6/1 (1.042-208.0) має мобільність внаслідок міцних коліс. Стартер є електричним, відповідно, проблем у користувача не буде. На одній заправці модель пропрацює приблизно 6 годин. Для забезпечення стабільної вихідної напруги виробник додав автоматичний регулятор. Варіант не тільки для дому, але і для будівельного майданчика. 
  4. Бензиновий генератор однофазовий Kraft&Dele KD136 рекомендується тим, хто бажає купити генератор з максимальною автономністю.  Є спеціальний процесор, що відповідає за регулювання швидкості роботи пристрою. Гумові стабілізатори дозволяють мінімізувати вплив вібрацій. Запуск відбувається у ручному режимі. Варіант для будинку чи для будівельного майданчика.
  5. Дизельний генератор Qube QED4000XE, Black/Yellow є прикладом оптимальної моделі, яка здатна працювати довгий час. Топ генераторів для приватного будинку завжди має цей пристрій, бо тут відмічається універсальність старту, де є ручний та електричний стартер. Плюс варто сказати про надійний мотор, синхронний альтернатор, де є мідна обмотка. Присутній захист від перевантажень. 

Для короткотривалого використання потрібно зупинятись саме на бензинових моделях. Для довгої роботи нон-стоп потрібні генератори на дизелі. Бензин коштує дорожче дизеля, і це також варто враховувати заздалегідь. Деякі виробники також постачають і комбіновані генератори, здатні працювати на бензині та на газі. Це дозволить зекономити непогану кількість грошей, а також експлуатувати генератор на одному балоні приблизно 20 годин. 

Топ інверторних генераторів

Інверторний генератор купують саме для квартир. Туди можна порекомендувати інверторний бензиновий генератор Black&Decker BXGNI2200E, що є прикладом збалансованого пристрою. У ньому реалізована технологія адаптації швидкості до вихідної потужності. Тому можна економити паливо. Стартер є ручним. Зазвичай використовують для підтримки роботи комп'ютера, телевізора, холодильника.  У разі половинного навантаження генератор здатен пропрацювати приблизно 6 годин.

Топ однофазних генераторів 6 КВт

Це зазвичай моделі, що будуть живити великий будинок, де обов'язково є спліт-система, бойлер, помпа для постачання води зі свердловини. Прикладом оптимальної моделі з актуальними характеристиками є дизельний генератор ITC Power DG7800SE.  При половинному завантажені, пристрій пропрацює приблизно 10 годин. Напруга стабілізується за рахунок функції AVR. Є роз'єм для заряджання автомобільного акумулятора. 

Ще є дизельний генератор Qube QFED8500XE, Black/Yellow.  Довгий строк служби забезпечується якісною системою охолодження. Є захист від низького рівня масла. Шум під час роботи практично не помітний. Але це не генератор для квартири, а пристрій, що повинен обслуговувати приватний будинок, дачу чи будівельний майданчик. Присутня система стабілізації напруги. Об'єм паливного бака складає 12,5 літрів, і це забезпечує можливість працювати довго і без пауз.

Висновок

Зараз немає проблем з пошуком та замовленням електрогенератора під конкретні потреби або бюджет. В каталозі Microtron легко зробити налаштування видачі товарі, та подивитись лише на потрібні моделі. Окрім зазначених параметрів вибору, є сенс дивитись, чи є на генераторі дисплей. Там відображається інформація про силу струму, частоту, напругу. Доволі важливо мати на генераторі лічильник мотогодин. Тобто, ви будете розуміти ресурс вашого пристрою, чи не потрібно робити обслуговування. В основному ці роботи стосуються заміни масла та щіток. 

Також електричній генератор, працюючий на дизелі, повинен обов'язково мати підігрів двигуна. Це дасть можливість  зробити старт і при низьких температурах. Функція AVR потрібна в ситуації, коли живитися буде чутливе обладнання, наприклад, котли опалення. Наявність силової розетки дозволить підключати до генератора надпотужні прилади. Бренд генератора має значення лише опосередковано, хоча тут є поділення на бюджетні, середні та вартісні моделі. 

Рекомендовані товари
Схожі статті
31.05.2024
Як обрати генератор?
Як обрати генератор?
Визначитися з тим,  як обрати генератор для дому, можна тільки після попереднього аналізу ситуації. Мова про те, які зад..