Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Материнська плата Maxsun: огляд пропозицій бренду

Китайський виробник MaxSun представив багатий вибір материнських плат різних конфігурацій, починаючи від простих офісних до оверклокерських моделей з потужною системою живлення процесора і великим потенціалом для розгону. Компанія створює бюджетні моделі порівняно з великими брендами, які відмінно себе зарекомендували. Більшість материнських плат представлено в нас на сайті і їх можна купити вже зараз.

Ігрові материнські плати

Найкраща материнська плата для створення ігрового ПК є Maxsun iCraft Z790 WIFI. Вона має для своєї вартості чудові характеристики та може сміливо конкурувати з топовими платами від іменитих брендів. Плата має 20 фаз для живлення процесора, практично вся має алюмінієві радіатори, а її задній бік захищений металевою рамою. Вона є відмінним і бюджетним варіантом оверклокерської плати.

Іншим потужним представником ігрових плат можна назвати Maxsun iCraft B760M WIFI. У неї характеристики простіші, ніж у топової моделі, але вона має значну систему живлення, хороше охолодження і стане відмінним вибором для збірки ігрового або професійного комп'ютера. Для ігрових завдань також підійдуть материнські плати з типом пам'яті DDR4 Maxsun Terminator і сумісні з процесорами Core i5 і Core i7. Основна їхня відмінність від топових плат — це спрощена система живлення і пам'ять DDR4, але і їх можна назвати непоганим вибором для ігрової збірки.

Основними перевагами ігрових материнських плат є:

 1. Масивне охолодження на ланцюгах живлення процесора.
 2. Гнучкий у налаштуваннях BIOS.
 3. Потужна система живлення.
 4. Безліч роз'ємів для M.2 накопичувачів.

Ці материнські плати буде логічно купити саме для ігрових або професійних збірок, де їхні можливості будуть розкриті по максимуму.  

Бюджетні материнські плати

До списку бюджетних і продуктивних материнських плат можна віднести моделі на пам'яті DDR4 і DDR5 Maxsun Challenger на чипсеті B760. Вони мають відносно просте живлення процесора з малою кількістю фаз, що більше підійде для створення офісних або домашніх ПК. Окремо в цей список ми хочемо виділити материнську плату Maxsun-Soyo Monarch Dragon B550M. Вона може також називатися бюджетною ігровою платою, оскільки має гарне охолодження на ланцюгах живлення і підтримує процесори Ryzen 5000 серії. Купити материнську плату Maxsun Challenger буде вдалим вибором для домашнього використання, бо вони мають роз'єм PCIe 4.0 для підключення швидких SSD М.2 накопичувачів. 

Вони підійдуть для збірок:

 1. Бюджетного ПК без відеокарти.
 2. Простого рішення під офісні завдання.
 3. Невеликого корпусу, завдяки Mini-ATX формфактору.

Ці плати добре поєднуються з молодшими моделями процесорів Intel 12–14-го покоління, такими як Core i3 і Core i5. У материнських платах із 5 і більше фаз, виділених на живлення процесора, можна спробувати розігнати комплектуючі та отримати 10–20% приросту продуктивності в додатках. Прості й досить продуктивні для сучасних завдань.

Материнські плати для ультра бюджетних ПК

Материнські плати цієї категорії мають застарілі сокети, DDR3 або DDR4 пам'ять, малу кількість додаткових роз'ємів під розширення і лише один М.2 слот або зовсім їх не матимуть, але можуть бути хорошим вибором для:

 1. Простих і бюджетних рішень на минулих поколіннях процесорів.
 2. Завдяки наявності VGA роз'єму підійдуть для застарілих моделей дисплеїв.
 3. Невеликі розміри плати добре поєднуються з багатьма корпусами.
 4. Не потребує габаритних і потужних блоків живлення.

Плати на молодшому чипсет H610M мають ще менше фаз живлення, залежно від конкретної моделі їх може бути від 4 до 6, і більше підійдуть під звичайні чи офісні збірки із сучасним залізом і стандартними налаштуваннями в BIOS. У них використовується пам'ять DDR4 та один або два М. 2 накопичувачі, що буде більш ніж достатньо для перегляду сторінок в інтернеті та навіть простих ігор якщо вставити додаткову відеокарту. 

Окремим пунктом можна виділити плати Maxsun-Soyo, вони насамперед призначені для офісних рішень. Материнська плата Warfare Dragon H61M-V3H V10 має старий сокет 1155, процесори та оперативна пам'ять для неї вважаються застарілими, завдяки чому ціна зібраного комп'ютера буде дуже низькою. 

Мобільні Mini-ITX і micro-ATX плати

Відзначимо також компактні материнські плати для офісних чи мультимедійних завдань. Окремо варто згадати флагманську мініатюрну материнську плату Maxsun iCraft Z790ITX WIFI. Вона має хороше пасивне охолодження, потужну систему живлення для процесора і три слоти M.2. Плата відмінно підійде для створення ігрової або мультимедійної станції. 


Материнські плати з вбудованим процесором особливо виділяються на фоні звичайних бюджетних рішень:

 1. Процесори з графічним ядром дадуть змогу заощадити на відеокарті.
 2. Вентилятор і радіатор оптимально підібрані під процесор.
 3. Наявність М.2 слотів навіть на простих моделях.
 4. Мала шумність унаслідок енергоефективного процесора.
 5. Без відеокарти розміри зібраного ПК будуть трохи більшими за заводську коробку (не враховуючи блока живлення).  

Для любителів практично готових рішень відмінно підійдуть материнські плати з процесором Maxsun EarthShaker і Challenger. Вони являють собою хороший бюджетний варіант для офісного або простого домашнього комп'ютера. Вбудовані процесори A-10 на сокеті FM2+ мають 4 ядра з частотою до 3.3 ГГц і дуже низьким тепловиділенням, а також власне графічне ядро. Вбудована графіка не дозволить пограти, але підійде для перегляду фільмів або серфінгу в інтернеті. 

Ще однією цікавою материнською платою з вбудованим процесором є Maxsun MoDT 12450H ITX WIFI. Вона сучасна, має відмінне живлення і дуже "холодна", всього до 45 Вт, тепловиділення при максимальному навантаженні. На платі розташовано 3 слоти для М.2 накопичувачів різних типів і слот для встановлення відеокарти. Хорошим рішенням буде використовувати її для створення мультимедійного центру або портативної робочої машини.

Приблизно такий вигляд мають материнські плати фірми Maxsun, у яких основною і найприємнішою їхньою відмінністю від великих брендів є ціна. У їхньому ціновому діапазоні просто немає конкурентів зі схожими параметрами. Загалом топові моделі з припискою icraft досить потужні і привабливі, щоб їх пропустити. Якщо у вас залишилися питання з приводу даних материнських плат, ви можете порадитися з менеджерами інтернет-магазину Microtron для уточнення всіх деталей з приводу доставки, гарантійного обслуговування або проконсультуватися з інших питань.


Рекомендовані товари
Схожі статті
30.11.2022
Монітори з матрицями IPS і TN. Чому віддати перевагу залежно від задач?
Монітори з матрицями IPS і TN. Чому віддати перевагу залежно від задач?
При виборі монітора важливо звертати увагу на тип матриці!..
12.01.2024
ТОП-5 геймерських ноутбуків у 2024 році
ТОП-5 геймерських ноутбуків у 2024 році
Далеко не усі користувачі обирають саме геймерські ноутбуки, замість повноцінних ПК. Потужності ноутбуків обмежені, якщо порівнюва..
19.01.2024
ТОП-5 кращих ігрових клавіатур
ТОП-5 кращих ігрових клавіатур
У активних геймерів доволі жорсткі вимоги до усього – не тільки до комп'ютера, а також і до монітора, звукової системи, до крісла...
02.02.2024
Як вибрати SSD для покращення продуктивності вашого ПК
Як вибрати SSD для покращення продуктивності вашого ПК
Жорсткі диски HDD — застарілі й в нових пристроях після 2020 року вже не використовуються. Їх замістили SSD-накопичувачі: більш ко..
08.03.2024
Як вибрати материнську плату для збірки комп'ютера
Як вибрати материнську плату для збірки комп'ютера
Усі, хто стикався з комп'ютерною тематикою, рано чи пізно ставили собі питання: для чого потрібні материнські плати та чим вони ві..