Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

ТОП-5 кращих ігрових клавіатур

”top5-krashih-igrovih-klavitur-4”

У активних геймерів доволі жорсткі вимоги до усього — не тільки до комп'ютера, а також і до монітора, звукової системи, до крісла. Зручність клавіатури також має значення, бо це напряму впливає на ігровий процес. Звичайні клавіатури тут не підходять. Якщо ви побачите, як виглядає умовна бездротова геймінг-клавіатура Asus Falchion, то легко відмітити головні критерії вибору. Це сучасний дизайн, підсвітка, додаткові клавіші, можливість їх програмування. Практично усі користувачі для геймінгу обирають саме механічні клавіатури — там є чіткий хід, тактильний контроль натискання тощо. 

Asus ROG Falchion

Дану скелетон-клавіатуру оснастили червоними перемикачами Cherry, ковпачками з РВТ та шикарним RGB-підсвічуванням. Можна під'єднатися і бездротовим способом. Є багато гнучких налаштувань та довгий ресурс роботи. Користувачі, у котрих вже є Asus ROG Falchion геймінг клавіатура, говорять про не дуже зручне розташування сенсорної панелі, але її легко відключити. 

SteelSeries  APEX 9 TKL

Якщо ви хочете отримати максимально швидкий відгук при натисканні клавіш, то ігрова клавіатура APEX 9 TKL є прикладом вдалої реалізації новітніх технологій. Передові оптичні перемикачі OptiPoint дають відгук 0,2 мс, а також точку активації в 1 мм. Переваги даної клавіатури наступні:

  1. Гнучкі налаштування клавіатури через SteelSeries Engine, де також можна синхронізувати старі налаштування.
  2. Спрощена конструкція TKL сприяє гарній ергономіці та спрощуванню при транспортуванні.
  3. Накладки до клавіш мають стійкість до вицвітання.

Є сенс мати весь набір аксесуарів від одного виробника, і тут ви можете мати не тільки клавіатуру, але і мишу, гарнітуру.

”top5-krashih-igrovih-klavitur-5”  ”top5-krashih-igrovih-klavitur-2”   ”top5-krashih-igrovih-klavitur-3”

Asus ROG Falchion Ace

Якщо вам хочеться мати компактну ігрову клавіатуру формфактора «65%», без цифрового блоку, то зверніть увагу на клавіатуру Falchion Ace від ROG. Там є фірмові механічні перемикачі ROG NX, особливі стабілізатори. На такій клавіатурі можна робити наступне:

  1. Грати в шутери чи інші ігри, де важлива швидкість реакції.
  2. Комфортно набирати великі обсяги тексту.
  3. Під'єднати її до двох комп'ютерів одночасно, якщо це треба.

Ace Edition Falchion у геймінгу активно зустрічається, навіть у професіоналів. Ви також можете спробувати її на практиці. 

Razer BlackWidow V3

В даній лінійці ви можете знайти як версію без цифрового блоку, так і повнорозмірний варіант, якщо це потрібно. Виробник додає власні райзеновські жовті лінійні або зелені світчі. Жовті працюють приблизно як Cherry Red, червоні — як Cherry Blue, тому тут вам треба обирати перемикачі саме під конкретні задачі і конкретні ігри. Вивчаючи особливості геймерської клавіатури Razer BlackWidow V3, дуже просто виділити переваги по кастомізації. Легко змінити призначення клавіш, та їх підсвічення. 

Razer DeathStalker V2 Pro

Популярна бездротова ігрова клавіатура Razer DeathStalker V2 Pro є оптимальним варіантом для тих, хто не може грати ні на чому, де нема низькопрофільних перемикачів. Висота спрацювання є короткою, а сам характер натискання є дуже м'яким. Для додаткової зручності користувачів додано багатофункціональне колесо прокручування та кнопка управління медіа. Тому ця клавіатура є подарунком для бажаючих управляти медіаконтентом з комфортом. Хоча і в питаннях геймінгу дана модель проявила себе чудово.

Рекомендовані товари
Схожі статті
29.08.2022
Твердотільний накопичувач M.2 ADATA XPG Spectrix S40G RGB на 1Tb
Твердотільний накопичувач M.2 ADATA XPG Spectrix S40G RGB на 1Tb
SSD на 1 ТБ ADATA XPG Spectrix S40G RGB за спеціальною ціною для надшвидкої роботи!..
30.11.2022
Монітори з матрицями IPS і TN. Чому віддати перевагу залежно від задач?
Монітори з матрицями IPS і TN. Чому віддати перевагу залежно від задач?
При виборі монітора важливо звертати увагу на тип матриці!..
12.01.2024
ТОП-5 геймерських ноутбуків у 2024 році
ТОП-5 геймерських ноутбуків у 2024 році
Далеко не усі користувачі обирають саме геймерські ноутбуки, замість повноцінних ПК. Потужності ноутбуків обмежені, якщо порівнюва..
26.01.2024
Найкращі ігрові миші: топ-5 актуальних моделей
Найкращі ігрові миші: топ-5 актуальних моделей
Для того, щоб професійний геймер чи просто поціновувач ігор почував себе комфортно, він намагається постійно оновлювати головні ак..
02.02.2024
Як вибрати SSD для покращення продуктивності вашого ПК
Як вибрати SSD для покращення продуктивності вашого ПК
Жорсткі диски HDD — застарілі й в нових пристроях після 2020 року вже не використовуються. Їх замістили SSD-накопичувачі: більш ко..
09.02.2024
Материнська плата Maxsun: огляд пропозицій бренду
Материнська плата Maxsun: огляд пропозицій бренду
Китайський виробник MaxSun представив багатий вибір материнських плат різних конфігурацій, починаючи від простих офісних до оверкл..