Меню
050 014 02 44 067 497 45 74 Замовити дзвінок

Найкращі ігрові миші: топ-5 актуальних моделей


Для того, щоб професійний геймер чи просто поціновувач ігор почував себе комфортно, він намагається постійно оновлювати головні аксесуари, окрім комп'ютера. Це клавіатура та миша. Геймерські миші Razer та Asus ROG відрізняються від звичайної лінійки, бо там є постійна робота над формою кнопок, над матеріалом, над тим, щоб навіть довга сесія за комп'ютером не приводила до перенавантаження чи до травми. Дізнатись всі найкращі характеристики геймерських мишей Asus ROG та Razer можна в каталозі магазина Microtron. 

Продукція Razer

Серед продукції Razer можна одразу відмітити Razer Naga Trinity, тому що тут все є для якісної гри в онлайні. Мова про точність сенсора, тонке налаштування індивідуальних конфігурацій, збереження профілю з налаштуваннями. Є опція зміні бічної панелі з кнопками. Зрозуміло, що тут можна змінити підсвітку. Огляд геймерської миші Razer Naga Trinity наочно покаже вам, наскільки миша має зручну анатомічну форму. 

Якщо ви хочете грати саме на аксесуарах бренду Razer, то тут ще є варіант для геймерів, які повністю відповідає сучасним вимогам. Це Razer DeathAdder Essential, і тут є відзнака від багатьох професійних геймерів. Максимально зручна форма для довгих ігрових марафонів, є додаткові програмовані кнопки з великою чутливістю. Контроль в іграх забезпечується завдяки сенсору зі здатністю в 6400 DPI. 

   

Продукція Asus ROG

Характерним запитом від геймерів є Asus ROG Gladius III проти Asus ROG Keris Aimpoint: вибір геймерської миші, бо це дві конкуруючи між собою моделі. Головні характеристики обох варіантів виглядають так:

  1. Asus ROG Gladius III. Виготовлена в корпусі класичної асиметричної форми, туди доданий оптичний сенсор із роздільною здатністю 19 000 DPI, можна змінити відгук двох головних кнопок, є гнучкий кабель. Плюсом є можливість під'єднуватись через кабель, бездротовим способом. Затримці при натисканні майже нема. 
  2. Asus ROG Keris Aimpoint. Також має три режими підключення до комп'ютера чи ноутбука, роздільну здатність 36 000 точок на дюйм, програмовані кнопки, матеріали проти ковзання. Виробники намагались зробити максимально легкий варіант геймерської миші.

Що до альтернативного варіанта у вигляді Razer Basilisk V3 Pro, то це ще одна модель саме для професійного геймінгу і відповідних жорстких умов. Оптичний сенсор Razer Focus Pro 30 000 DPI забезпечить точність рухів, є фірмові оптичні перемикачі Razer 3-го покоління. Можна міняти режим прокрутки колеса на вільний чи тактильній. Для охочих постійно міняти підсвітку є приємна опція у вигляді Razer Chroma RGB. Ви можете змінювати комбінації серед 16.8 мільйонів кольорів і також застосовувати різноманітні ефекти. Якщо маєте фірмову бездротову клавіатуру марки Razer, то зможете під'єднатись до одного приймача одночасно. Це дуже зручно. 

В цілому, роблячи таке віртуальне порівняння Asus ROG Keris Aimpoint проти Razer Basilisk V3 Pro, чи інших моделей, варто враховувати інші ваші аксесуари. Бо краще робити єдину екосистему з однаковими брендами. Так вам буде простіше робити налаштування, взаємну інтеграцію та інші важливі процеси. 

Рекомендовані товари
Схожі статті
30.11.2022
Монітори з матрицями IPS і TN. Чому віддати перевагу залежно від задач?
Монітори з матрицями IPS і TN. Чому віддати перевагу залежно від задач?
При виборі монітора важливо звертати увагу на тип матриці!..
05.01.2024
Блок живлення ПК: інструкція щодо вибору для початківців
Блок живлення ПК: інструкція щодо вибору для початківців
Формуючи конфігурацію свого комп'ютера самостійно, по окремих комплектуючих, варто не забувати про блок живлення. У питанні, як пі..
12.01.2024
ТОП-5 геймерських ноутбуків у 2024 році
ТОП-5 геймерських ноутбуків у 2024 році
Далеко не усі користувачі обирають саме геймерські ноутбуки, замість повноцінних ПК. Потужності ноутбуків обмежені, якщо порівнюва..
19.01.2024
ТОП-5 кращих ігрових клавіатур
ТОП-5 кращих ігрових клавіатур
У активних геймерів доволі жорсткі вимоги до усього – не тільки до комп'ютера, а також і до монітора, звукової системи, до крісла...
02.02.2024
Як вибрати SSD для покращення продуктивності вашого ПК
Як вибрати SSD для покращення продуктивності вашого ПК
Жорсткі диски HDD — застарілі й в нових пристроях після 2020 року вже не використовуються. Їх замістили SSD-накопичувачі: більш ко..